fbpx

17 marca 2021

Arco Premium, nowa inwestycja w Lubinie.

Arco Premium - nowa inwestycja w Lubinie.

Z dumą przedstawiamy Państwu inwestycję ARCO Premium znajdującą się w dobrze skomunikowanym miejscu Lubina, tuż przy Alei Generała Broni Stanisława Maczka. Przemyślana i elegancka architektura oraz materiały wysokiej jakości wyróżnią Państwa nowy dom na tle miasta.

3 budynki
o wysokim standardzie.

Arco Premium Lubin deweloper investicity nowe mieszkania bezczynszowe

W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach, wyposażonych w nowoczesne windy, oferujemy Państwu 125 funkcjonalnych mieszkań,
o zróżnicowanej powierzchni od 30m2 do 70m2. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o ponadprzeciętnym doświetleniu przestrzeni. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu w każdym z mieszkań wysokich okien oraz stałych przeszkleń dodających projektowi lekkości i elegancji. Pod każdym budynkiem zlokalizowane będą garaże podziemne, dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy też komórki lokatorskie i wózkownię.

Arco Premium Lubin deweloper investicity nowe mieszkania bezczynszowe

Nowoczesna architektura budynku.

Charakterystyczna forma budynków łącząca linie w pewien rytm, to nawiązanie do sąsiedztwa ulic Stanisława Moniuszki, Fryderyka Chopina, Witolda Lutosławskiego czy Johanna Sebastiana Bacha. Przemyślany architektonicznie projekt, sygnowany przez biuro projektowe Leśniański, pozwolił nam na wykończenie narożników mieszkań na wyższych kondygnacjach loggiami, a mieszkania na parterze otoczyć ogrodami. Szczególnie zadowoleni jesteśmy proponując Państwu, jedyną taką w Lubinie, strefę wypoczynkową na zagospodarowanym zielenią dachu budynku, gdzie będzie można odpocząć ciesząc się widokiem na panoramę miasta, a od strony południowej na pasmo górskie.

eweloper Lubin investicity zielone apartamenty Lubin nowe mieszkania bezczynszowe

Przykładowe mieszkania w pierwszym budynku:

Architektura budynku:

Previous slide
Next slide

Sprawdź listę dostępnych mieszkań:
http://investicity.pl/znajdz-mieszkanie/
Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/premiumarco
Zobacz jak dojechać do biura sprzedaży:
https://g.page/ArcoPremium?share