fbpx

3 stycznia 2022

Ostatnie mieszkania w budynku A

Szanowni klienci,
Informujemy, że w budynku A w sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania. Informujemy również, że mieszkania parterowe z ogrodami zachowały swoją starą cenę. Dostępne mieszkania znajdą Państwo w naszej ofercie. Wygodna wyszukiwarka pozwoli również na filtrowanie lokali wg. potrzeb. Jeżeli nie znaleźli Państwo na naszej stronie odpowiedzi na Państwa pytania, to zachęcamy do kontaktu z naszym opiekunem klienta. Opiekun dostępny jest dla Państwa pod nr telefonu 516416424, adresem mailowym agent@domlubin.pl oraz w biurze sprzedaży, które znajduje się na terenie budowy przy obwodnicy Generała Broni Stanisława Maczka.

Zbliżając się ku końcowi sprzedaży mieszkań z budynku A już niedługo uruchomimy listę klientów zainteresowanych mieszkaniami w drugim budynku. Etap II (budynek B) różnić się będzie od pierwszego ilością mieszkań oraz ich metrażem. Chcemy zaproponować Państwu mieszkania o powierzchni większej niż 70m (czyli większe niż 3 pokojowe) oraz więcej tych, o które pytają Państwo najczęściej, czyli mieszkania 25m², 30m² i 40m².

Arco Premium, to pierwsza inwestycja premium w Lubinie w faktycznym tego znaczeniu. Projekt wyróżniający się architekturą na tle całego miasta, części wspólne wykończone w wysokim standardzie, teren wypoczynkowy na dachu dostępny dla mieszkańców, to tylko kilka najważniejszych argumentów przemawiającymi za wyborem właśnie tej inwestycji.

Budowę pierwszego budynku rozpoczęliśmy w styczniu 2021 roku. Ten etap zawiera największą część hali parkingowej podziemnej oraz 5 kondygnacyjny budynek mieszkalny. Wiosną 2022 planujemy rozpocząć budowę kolejnego etapu.

W sąsiedztwie inwestycji Arco Premium planowane są budowy marketu oraz kompleksu handlowego na terenie byłego hipermarketu. Przy wyjeździe z terenu inwestycji łatwo włączymy się do ruchu do wcześniej wspomnianej obwodnicy, która ułatwi skomunikowanie się z resztą miasta.

Dotychczasowi klienci zaufali nam dzięki poprzedniej inwestycji Zielone Apartamenty 3, którą zakończyliśmy w listopadzie 2021 roku. Sposób budowy i obsługi klienta pozwala nam na traktowanie każdego klienta indywidualnie dzięki czemu nasi klienci mają możliwość wprowadzania zmian lokatorskich w swoich mieszkaniach.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z biurem sprzedaży. Zapraszamy do naszych social mediów po więcej informacji i ciekawych zdjęć z terenu budowy. Specjalnie dla Państwa publikujemy aktualne zdjęcia z terenu budowy.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań:
http://investicity.pl/znajdz-mieszkanie/
Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/premiumarco
Zobacz jak dojechać do biura sprzedaży:
https://g.page/ArcoPremium?share