facebook

Polityka Prywatności

Poniższe oświadczenie jednoznacznie określa cel i sposób gromadzenia i rozpowszechniania danych przepływających przez serwis internetowy Investcity.

Kontakt

Wykorzystywany stronie Investicity formularz kontaktowy wymaga podania danych kontaktowych (między innymi nazwiska i adresu e-mail). Investicity zobowiązuje się do ochrony pozostawianych danych osobowych i nie przekazywać ich osobom i podmiotom trzecim. Investicity informuje, że informacje będą użyte zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności firmy.

Formularz umożliwia ponadto zastrzeżenie odnośnie otrzymywania w przyszłości informacji dotyczących nowych ofert, biuletynów informacyjnych oraz aktualizacji o Investicity. W przypadku chęci zmiany decyzji o chęci otrzymywania od nas informacji drogą mailową prosimy o kontakt na adres admins@Investicity.pl.

Odnośniki zewnętrzne

Strona internetowa Investicity może zawierać odnośniki do innych witryn, w szczególności do stron internetowych naszych partnerów strategicznych. Investicity nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności stosowaną przez inne firmy, ani za treści publikowane na ich stronach internetowych.

Kontakt z administratorem strony internetowej

Wszelkie pytania dotyczące polityki prywatności, zasad funkcjonowania niniejszej strony oraz reguł dotyczących użytkowania prosimy kierować na adres admins@Investicity.pl.