facebook

Dobre mieszkania za dobrą cenę

W trzypiętrowym budynku zaprojektowaliśmy 28 atrakcyjnych 2, 3 i 4 pokojowych mieszkań. Niezależnie od ilości pokoi, każdy układ zapewnia wygodną funkcjonalność, dużo miejsca do przechowywania i doskonałe wykorzystanie naturalnego światła. Ceny już od 3990 pln /m2

Sprzedaż nowe mieszkania Lubin

Spokój którego szukasz

Lokalizacja osiedla pozwala na aktywny wypoczynek wśród zieleni. Pobliska ścieżka rowerowa, czy „Centrum Rekreacji i Sportu Szkutnik” w Oborze, umilą aktywne spędzenie czasu. Sąsiadujący z osiedlem Park „Jana Pawła II” z placem zabaw, uatrakcyjni wypoczynek i zabawę z dziećmi.

Sprzedaż nowe mieszkania Lubin

Wszystko czego potrzebujesz

„Zielone Apartamenty 3” są doskonale skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, publiczne i prywatne przedszkola, tereny rekreacyjne, przychodnia, komunikacja miejska i restauracja.

Oferta mieszkań, na którą czekałeś

O inwestycji

W pierwszym etapie inwestycji realizujemy budynek A, w którym znajduje się 28 lokali mieszkalnych od 26 – 78 mkw. z balkonami bądź ogrodami.

Idealne dla singla
od 26 mkw. – Dwupokojowe mieszkania z praktycznie rozplanowaną przestrzenią dostępne z ogródkiem, bądź balkonem.

Skrojone dla dwojga
od 46 mkw. – Dwupokojowe mieszkania z przemyślanie dostosowaną przestrzenią dla zapewnienia najwyższego komfortu. Mieszkania dostępne z balkonami, bądź ogródkami.

Dopasowane dla rodziny 2+1
od 51 mkw. – Ergonomicznie zaprojektowana przestrzeń dla osób ceniących funkcjonalność. Mieszkania dostępne w opcji z ogródkiem, bądź przestronnym balkonem.

Harmonijne dla większej rodziny
od 65 mkw. – Przestronne i funkcjonalne mieszkanie zaspokajające potrzeby każdej większej rodziny. Mieszkania dostępne w opcji z ogrodem, bądź balkonami.

Efektowne z ogrodem
limitowana ilość mieszkań dostępnych z ogrodami o powierzchni od 20 do 391 mkw.

 

Po więcej informacji zapraszamy do biura sprzedaży, które mieści się na terenie inwestycji, przy ul. Jana Pawła II 15, w Lubinie.

Otrzymają Państwo informacje z pierwszej ręki, zobaczą plany mieszkań i rozplanowanie całej działki budowlanej oraz uzyskają niezbędne dokumenty wymagane przez doradcę kredytowego.

WIZUALIZACJE INWESTYCJI